Ürün Sepetinize Eklendi !
Hakkımızda

Nas Bag 1995 yılında kadın çantası üzerine İstanbul / Beyazıt da üretim atölyesi olarak hizmete başlamıştır. Daha sonra toptan satış mağazasını da açmış ve şirketleşmiştir.

Kalite bilincini sürekli yükselterek özgün ve farklı çanta modelleri üretmiş ve satmıştır. Göze hitap eden değişik model ve renklerdeki bu çantaları büyük ilgi görmüştür.

Bünyesindeki uzman ve deneyimli ekibiyle çanta sektöründe Türkiye'nin önde gelen çanta firmalarından biri olan Nas Bag; özenle seçilmiş materyalleri, kaliteli aksesuarları titiz bir işçilikle birleştirerek güncel modellerini kendi imalathanesinde üretip ülke içinde ve ülke dışındaki seçkin mağazaların raflarına girmeyi başarmıştır.

Kaliteli ve sağlam ürüne verdiğiniz önemin bilincinde olan Nas Bag, ürünlerinin derisini, astarını, dikişlerini, aksesuar ve materyallerini tek tek kontrol ederek %100 güven ve kalite anlayışıyla çalışmaktadır.

Yılların tecrübesi ve  kazandığı müşteri güveni ile çanta sektörünün önemli firmaları arasına yerleşen Nas Bag; modern çizgileri ile her zaman öncü olmuştur. Şimdi de ürünlerini internet üzerinden sizlere sunmaktadır. 

 

Gösterdiğiniz güven ve ilgiye teşekkür ederiz…

 
 
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et