Ürün Sepetinize Eklendi !
BLOG
Yayın Tarihi : 25.11.2020 23:36 | Güncellenme Tarihi : 05.12.2020 00:14 | Moda İkonu
Hangi Çanta Kıyafetime Uygun?

 

Araştırmalara göre renk uyumu olan kıyafetler marka ve tarz farketmeksizin herkesin gözüne hitap ediyor. Tarzınıza siz karar verirken kıyafetlerinizin renk uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. 

 

Gelelim çantalara; kıyafetlerinizi koyu renklerle kombinlediyseniz ve çantanızın daha da çok parlamasını istiyorsanız koyu tonlarla uyumlu açık renk bir çanta seçebilirsiniz. Özellikle kombininizin herhangi bir parçasıyla uyumluysa, spot ışıklarının üzerinizde olması kaçınılmaz.  

 

Açık renk kıyafet seçimlerinizde kombininizin herhangi bir parçasıyla uyumlu renkte hatta mümkünse aynı renkte bir çanta tercih etmeniz kombininizi daha da gözalıcı yapacaktır. 

 

Altın değerinde bir tavsiye olarak çantanızın rengini kombininizin herhangi bir parçasıyla aynı seçerseniz 85 başarılı bir kombin oluşturmuş olacaksınız. 

 

Spor yaparken, yanımıza aldığımız çantaların kullanışlı olmasına ve sporumuzu etkilememesine dikkat ederiz. Küçük ve kullanışlı çantaların bu noktada yardımınıza koşması kaçınılmaz. Bu noktada gözalıcı çantalardan kaçınmalıyız. Sade ve spor çantaların sizi günlük kombinlerinizden bile daha hoş gösterebileceğini unutmayın. 

 

Çanta ve ayakkabının gücünü kullanın; çanta ve ayakkabının aynı renkte olması 80 daha başarılı ve gözalıcı bir kombin oluşturmanıza yardımcı olacak. Bu bilgi ışığında yapacağınız alışverişlerde bu uyuma dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et