Ürün Sepetinize Eklendi !
BLOG
Yayın Tarihi : 25.11.2020 23:29 | Güncellenme Tarihi : 05.12.2020 00:14 | Moda İkonu
2021 Modası Başladı

 

Vintage ürünlerin üzerine yapılan çağımıza uygun işlemeler ve tasarımlarla 2021 yılının Trendleri arasında Vintage modeller yer alıyor. Klasiğin gücünden vazgeçemeyen kadınlar şıklığın ve sadeliğin uyumunu artık çantalarında da görmek istiyor. Son dönemlerde ortaya çıkan aşırı büyük ya da fazla abartılı çantalar bir dönem herkesin çılgınca kombinlerinde yer alsada klasiğin gücü 2021’de geri dönüyor.

Alanında lider pek çok firma ve tasarımcılar bu yıl insanların pandemi sürecinden sonra yanlarında abartının değil sadeliğin olmasını istediğini düşünüyor. Araştırmalara göre her 3 kişiden 2’si ruh haline göre günlük kombinlerine karar veriyor. Şıklık ve sadelik uyumlu kıyafetlerin insanların kendini daha alımlı ve güvende hissetmesine sebep olduğu bilimsel araştırmalar sonucu kanıtlandı. Özetle; bu yıl vintage ürünler raflardaki yerini koruyacak. Sadelik ve şıklık bu yılın trendi olacak.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et