Ürün Sepetinize Eklendi !
BLOG
Yayın Tarihi : 25.11.2020 23:39 | Güncellenme Tarihi : 05.12.2020 00:09 | Moda İkonu
2021 Kışı Hangi Çantaları Kullanmalıyız?

 

Kalın Zincirli Çantalar 

 

Gösterişi ve lüksü sevenlerin raflarını süsleyecek olan kalın zincirli çantalar, kalın kıyafetlerimizin üzerinde ‘ben de buradayım’ demek için piyasada canlılığını koruyor. 

 

Vintage Çantalar 

 

Eskinin gücünün her zaman için geçerli olacağını tasarımcı ve üretici firmalar kabullenmiş gibi görünüyor. Son birkaç yıldır olduğu gibi Vintage çantalar bu yıl da kış sezonunda kullanımına devam edecek.

 

Hobo Çantalar

 

Tüm zamanların en çok kullanılan ürünlerinden olan Hobo çantalar, modanın kalbinde atmaya devam ediyor. 2021 kış sezonunda iddialı ama sade tasarımlarıyla, tercih edilenler arasında kalmayı başardı.

 

Profesyonel Tote Çantalar

 

Günlük kullanımda alışveriş çantası gibi görünmesine rağmen son zamanların en çok tercih edilen çantaları arasında olan Tote çantalar bu kış da tercihler arasında kalmayı başardı

 

Mükemmel Uyumu Yakalayan Çantalar

 

İster ayakkabınızla ister kıyafetinizle kombinlediğiniz her çanta bu kış da sizler için en iyi tercih olacaktır Çanta ve kıyafet kombininin, çanta ve ayakkabı kombininden bir adım daha önde olduğunu söylemekte yinede fayda var.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et